Kilka słów o mnie

Już jako młody chłopak, w wieku zaledwie 17 lat wraz z zaprzyjaźnionym zespołem muzycznym miałem okazję zagrać na gitarze swoje pierwsze wesele, a nawet poprowadzić na nim oczepiny. Od dziecka fascynowałem się muzyką, a na koncertach bacznie obserwowałem całe zaplecze techniczne – scenę, nagłośnienie, oświetlenie.

Na co dzień jestem raczej skromny, ale zawsze wesoły, uśmiechnięty, pełny wigoru i pogody ducha!

Od 2017 roku prowadzę przyjęcia weselne i okolicznościowe pod marką DJ Kiero. Jestem dumny z tego, co robię i szczęśliwy, że mogę uczestniczyć wraz z Parami Młodymi w tym pięknym i jakże ważnym dla nich dniu.

Dlaczego warto mi zaufać?

Posiadam bogate doświadczenie

Dysponuję wysokiej jakości sprzętem

Kładę duży nacisk na estetykę

Oferuję pomoc i przydatne wskazówki

Zapewniam indywidualne podejście

Działam legalnie

Jestem elastyczny i rzetelny

Zapewniam miłą współpracę

Co jeszcze warto wiedzieć?

  • wesela prowadzę w składzie dwuosobowym – ja zajmuję się prowadzeniem Waszego przyjęcia, a druga osoba odpowiedzialna jest za kwestie techniczne i pomoc,
  • współpracuję z muzykami
    (Kliknij po szczegóły),
  • posiadam dodatkowe nagłośnienie, które można użyć np. podczas ślubu cywilnego lub toastów,
  • dedykacje gości podczas wesela są bez dodatkowych opłat!

Muzyka

Wszystkie piosenki, które posiadam w swoich zbiorach, charakteryzują się najwyższą dostępną na rynku jakością i pochodzą z legalnych źródeł. Dzięki temu mam dostęp do niemal każdej piosenki na życzenie, w tym także dedykacji.

Muzyka z różnych dekad pozwoli się odnaleźć wszystkim uczestnikom zabawy!

Zabiorę Was w taneczną podróż nie tylko w postaci radiowych czy dyskotekowych przebojów roku, ale także w rytmie Rock’N Rolla, disco lat 80-tych i szalonych lat 90-tych, gdzie wspólnie zatańczymy Macarenę.

Sprzęt

Dysponuję nowoczesnym sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym. Dbam o porządek na swoim stanowisku pracy i kładę bardzo duży nacisk na estetykę. Urządzenia są na bieżąco konserwowane i serwisowane tak, aby móc utrzymać jak najwyższą jakość dźwięku, światła i efektów specjalnych.

Posiadam sprzęt takich marek jak Yamaha, Shure, Sennheiser, Audio-Technica czy Numark.

Sprawdź moją ofertę!

Kontakt

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie – online lub w tradycyjnej formie, podczas którego odpowiem na Wasze wszelkie pytania.
Umów się na spotkanie już dziś!

Znajdziecie mnie na: